Pavojingų krovinių pervežimas

Перевозка опасных грузов

Pavojingų krovinių pristatymas – ypatinga pervežimų rūšis, kuri yra dar sudėtingesnė dėl  transportuojamo krovinio specifikos.

Krovinių, kurie kelia grėsmę ekologijai ir žmogaus sveikatai, pervežimas vykdomas pagal europietiško ADR  (ADR — Accord Dangereuses Route) susitarimo nuostatus. Šis susitarimas buvo sudarytas Ekonominės JVO komisijos dar tolimais 1957 metais Ženevoje. Susitarimo tikslas buvo sukurti bendras pavojingų krovinių pervežimo keliu  taisykles.

Ekologiškai pavojingų krovinių pervežimo reikalavimai pakankamai aukšti ir dideli. Už pagrindinių transportavimo normų nesilaikymą numatyta didelė bauda ir baudžiamoji atsakomybė, juk šiuo atveju grėsmė keliama ekologinei viso rajono situacijai ir  daugelio žmonių sveikatai.

Tuo atveju, kai Jūsų produkcija priskiriama prie kategorijos “pavojingas krovinys", kompanijos CBT darbuotojai suteiks jums konsultaciją visais klausimais, susijusiais su tinkamu Jūsų produkcijos transportavimu, įskaitant ir lydančiuosius dokumentus. Mūsų kompanija turi didelę patirtį pristatant skirtingų pavojaus kategorijų krovinius optimaliais važiavimo maršrutais. Mūsų darbuotojai pasiruošę Jums pasiūlyti individualų bei kompleksinį pateiktų užduočių atlikimą.

Mes labai rūpinamės savo reputacija ir todėl garantuojame Jums pavojingų krovinių pervežimo skirtingomis transporto priemonėmis – autotransporto, geležinkelio, oro, jūrų – patikimumą ir saugumą.

Krovinių pervežimai

Surenkamųjų krovinių pervežimai

Surenkamųjų krovinių pervežimai

Sudarome pilnų krovinių ir nedidelių prekių partijų gabenimo maršrutus

Negabaritinių krovinių pervežimai

Negabaritinių krovinių pervežimai

Savo klientams siūlome optimalius variantus pagal pateiktus pervežimo reikalavimus

Pervežimai autotransportu

Pervežimai autotransportu

Operatyvus pristatymo būdas „nuo durų iki durų“ be papildomų pakrovimo – iškrovimo darbų.

 Pervežimai jūra

Pervežimai jūra

Toks transportavimo būdas yra ekonomiškiausias siunčiant krovinius tolimais atstumais.

Pervežimai oro transportu

Pervežimai oro transportu

Skirti skubiems, vertingiems ir pažeidžiamiems kroviniams, kuriems pristatyti reikalingas trumpas laikas ir ypatingos sąlygos.

Pervežimai geležinkeliu

Pervežimai geležinkeliu

Tinka siunčiant plačios nomenklatūros krovinius tolimais atstumais.

 Multimodaliniai pervežimai

Multimodaliniai pervežimai

Mes ne tik planuojame ir organizuojame pervežimus, mes parenkame optimalius sprendimus atsižvelgdami į konkrečias apimtis, terminus, Jūsų poreikius bei norus.

Остались вопросы? ЗВОНИТЕ!

Позвоните нам и наш менеджер проконсультирует Вас по всем интересующим вопросам!

+370 5 2053242